Text Box: sauleshoroskops.lv

Kontakti

Tālrunis: 29360391

Informācija: sauleshoroskops@inbox.lv         

Planētas un to ietekme

Venēra ir nākošā (otrā) Saulei tuvākā planēta. Tai nav pavadoņu un tā veic pilnu apriņķojumu ap sauli 225 dienās. Venēra ir Zemei vistuvākā planēta (izņemot Mēnesi). Venēru senatnē (arī joprojām) sauca par Rīta zvaigzni jeb Ausekli un Vakara zvaigzni jeb Rietekli.  Venērai ir bieza un blīva atmosfēra un tā veic apgriezienu ap savu asi 243 dienās. Venēra griežas ap asi pretēji Zemei.

Venēra atrodas tuvu Saulei, tāpēc tās astroloģiskās funkcijas ir cieši saistītas ar Sauli.

Venēra ir trešais spožākais spīdeklis pēc Saules un Mēness un to var saskatīt pat dienā.

Sengrieķu mitoloģijā Afrodīte bija Zeva un jūras nimfas Dionas meita. Afrodīte ir dzimusi jūras putās no gliemežnīcas un krastā izkāpa Kiprā.

Romiešu mitoloģijā dievības nosaukums bija Venēra. Viņai bijušas attiecības gan ar dieviem, gan cilvēkiem, taču viņas patiesā mīlestība ir bijis Marss. Jupiters viņu piespiedis apprecēties ar kalēju Vulkānu. Venēras dēls ir Kupids (grieķu Amors)  – mīlestības dievs, kurš bruņojies ar loku un bultām, šāva mīlestības bultas gan uz dieviem, gan cilvēkiem.

Venēra atbild par jautrību, mīlestību, mūziku un mākslu.

Senajā Ēģiptē Venēra – Urānija bija visu veidu mākslas un astroloģijas dieviete.

Venēra raksturo sievišķo, Marss – vīrišķo.

Astroloģijā Venēra pārvalda jūtas un sajūtas. Tā ir mūsu vērtību mērs.

Venēras pārziņā ir spēja izvērtēt, pieņemt nepieciešamo un atbilstošo, savukārt ar nevajadzīgo un naidīgo nodibināt saskarsmi, kas neapdraud. Venēras pārziņā ir diplomātija un attiecības.

Venēra ir saistīta ar spēju saskatīt skaistumu – arī ar gaumi.

Merkurs attiecības dibina, savukārt Venēra tās uztur.

Venēra ir veiksmes planēta, nosaka tieksmi pēc prieka, skaistuma, sociālu saskarsmi, vajadzību pēc attiecībām, romantisma un citām partnerattiecībām.

Venēra atbild arī par visu, kas saistīts ar izpriecām un atpūtu – mūzika, dejas, māksla, spēles, arī visu, kas saistīts ar kosmētiku un rotaslietām.

Venēra ir veiksmes planēta – tā ir saistīta ar spēlēm. Kā sievišķīga planēta, tās funkcijas ir samierināt, līdzsvarot, veidot skaistāku.

Tas, kā Venēra izpaudīs savu enerģiju, līdzsvarojošo efektu un vērtību mērs, ir atkarīgs no horoskopa kopumā. To ietekmē gan Zodiaka zīme, kurā tas atrodas, gan māja, gan citas planētas.

Venēra ataino mūsu vērtības un vajadzību pēc mīlestības un spēju mīlēt. Venēra reprezentē nepieciešamību pēc iekšējās un ārējās harmonijas.

Zodiakā zīmē Venēra parāda kādas vērtības mums ir spēcīgāk izteiktas, kā arī nosaka partnera izvēli.

Venēra horoskopa mājā parāda kurā dzīves jomā mēs atradīsim mīlestību, partnerattiecības, kurās ir mūsu spēcīgākie emocionālie kontakti.

Venēra retrogrāda – atpakaļvirziena laiks ilgst aptuveni  1,5 mēnesi.  Tas ir virziens pret planētas dabīgajām funkcijām. Visbiežāk šajā laikā ir tendence apspiest savus dabiskās dziņas.

Venēra ietekmē erotiskās izjūtas, kā arī atbild par gaismas, skaņas un taustes uztveri. Ikdienas dzīvē Venera atbild par seksuālām un erotiskām aizraušanām.

 

Zodiaka zīmes:  Vērsis un Svari

Krāsas: gaiši zils, zaļš, pasteļtoņi

Minerāls: nefrīts, lazurīts

Metāls: varš, misiņš

Galvenais princips: vērtējums un izvēle.

Īpašības: skaistums, pievilcība, burvība, grācija, maigums, prasīgums.

Venēra

Venēra

Tavs veiksmes ceļš