Text Box: sauleshoroskops.lv

Kontakti

Tālrunis: 29360391

Informācija: sauleshoroskops@inbox.lv         

Zodiaks

Zodiaka zīmes

Zodiaka zīmes atbilst 12 Zodiaka zvaigznājiem, kas novietoti gar ekliptiku—Saules ceļu pa debesīm:

Auns, Vērsis, Dvīņi, Vēzis, Lauva, Jaunava, Svari, Skorpions, Strēlnieks, Mežāzis, Ūdensvīrs, Zivis

Zodiaka zīmes astroloģijā ir 12 ekliptikas sektori, kuri katrs ir 30 grādus liels.  Šo sektoru nosaukumi atbilst reālajiem Zodiaka zvaigznāju nosaukumiem, taču starp Zodiaka zvaigznāju un atbilstošu Zodiaka zīmi nav liekama vienādības zīme.

Zodiaka apļa sākums ir pavasara saulgriežos, kad diena ar nakti ir vienādā garumā.

Katra Zodiaka zīme ietver sevī noteiktu potenciālās enerģijas veidu, kura atbrīvojas tad, kad zīmē ieiet planēta vai kād jūtīgs horoskopa punkts.

Zodiakla aplis attēlo procesu ritniskumu. Saulei veicot ceļu pa Zodiaka apli, enerģijas nomaina viena otru, līdz cikls atjaunojas jaunā līmenī.

 

Zodiaks ir sadalīts 12 daļās, kuras pārstāv Zodiaka zīmes. Pitagors skaitli 12 uzskatīja par Visuma skaitli. Jupitera apriņķošanas periods ap Sauli ir 12 gadi.

Astroloģijā tiek izmantoti skaitļi, ar kuriem var sadalīt 12 – 2 (polaritātes, opozīcija), 3 (stihijas, tirgoni), 4 (krusti, kvadrāti).

Polaritāte

Pozitīvās zīmes – Auns, Dvīņi, Lauva, Svari, Strēlnieks, Ūdensvīrs. Šīm zīmēm raksturīga aktivitāte, virzība uz āru. Tās ir vīriešu kārtas zīmes, kuras aktīvi iedarbojas uz ārējo vidi.

Negatīvās zīmes – Vērsis, Vēzis, jaunava, Skorpions, Mežāzis, Zivis. Šīs zīmes ir pasīvas, uzņemošas. Tās ir sieviešu kārtas zīmes, kuras ir izturīgākas, piekāpīgākas, vairāk atdodošas.

Stihijas

Senatnē tika uzskatīts, ka Visuma pamatā ir četri stihijas pamatelementi – Uguns, Zeme, Gaiss un Ūdens.  Vienas stihijas zīmes sauc par trigoniem.

 

Uguns – sākums visam radošajam, spēks, ātrums. Šīs stihijas cilvēkiem parasti ir holerisks temperaments. Uguns trigons – Auns, Lauva, Strēlnieks.

Zeme – reālisms, piezemētība, konkrētība, konservatīvisms. Flegmatiķi. Zemes trigons – Vērsis, Jaunava, Mežāzis.

Gaiss – aktīvs, taču nenoturīgs iesākums. Nav reālu formu. Netveramība, vadīšana, iespiešanās, dažādība. Sangviniķi. Gaisa trigons – Dvīņi, Svari, Ūdensvīrs.

Ūdens – pārveidošanās, atmiņa. Jūtīgums, nenoturība, svārstīgums. Melanholiķi. Ūdens trigons – Vēzis, Skorpions, Zivis.  

Astrālās enerģijas pamatspēki

Senos laikos uzskatīja arī, ka visu dzīvo radību pamatā ir četri principi – siltums, aukstums, sausums, mitrums. (Aristotelis).   Lasīt vairāk...

Stihiju tirgoni un krusti

Uguns trigons apvieno sevī siltuma un sausuma astrālās enerģijas spēkus.

Zemes trigons apvieno aukstuma un siltuma astrālās enerģijas spēkus.

Gaisa trigonā apvienoti siltuma un mitruma astrālās enerģijas spēki.

Ūdens trigons sevī apvieno mitruma un aukstuma astrālās enerģijas spēkus.

Lasīt vairāk...

Zodiaka zīmes

Tavs veiksmes ceļš

Zodiaka zīmes

Zodiaka zīmes