Text Box: sauleshoroskops.lv

Kontakti

Tālrunis: 29360391

Informācija: sauleshoroskops@inbox.lv         

Zodiaka Zīmes

24.augusts – 23.septembris

 

Valdošā planēta

Merkurs

Stihijas elements

Zeme

Metāls

Misiņš

Minerāls

safīrs

Dzīves mērķis

Darīt visu pareizi.

Jaunavas valdošā planēta ir Merkurs—dievu vēstnesis un darījumu aizbildnis. Jaunavas zīmē dzimušie ir izteikti praktiski dzīves reālisti, ar augstu, skaidru prātu.

Pozitīvās īpašības

Jaunavai raksturīgs mierīgums, nosvērtums. Jaunavas ir pašapzinīgas, pieklājīgas, taktiskas un paļaujas uz savām labajām īpašībām. Jaunavai piemīt liela darba mīlestība un čaklums, apzinīgums, pat pedantisms. Jaunavai raksturīga spēja  atrast izeju no jebkuras situācijas, piemīt lieliska domāšana ar filozofisku prāta spēju, padodas trāpīgi spriedumi, lieliskas analītiķa spējas.

Negatīvās īpašības

Jaunavām raksturīgs iekšējs nemiers, neizlēmība, savtīgums, sīkumainība, neapmierinātība ar sevi un citiem, arī viltība un meli.

Zīmes apraksts

Jaunavas ir prātīgas, izlēmīgas, visu iepriekš aprēķina. Taupīgums var robežoties ar skopumu. Reālais un praktiskais parasti ņem virsroku pār kaislībām. Tomēr Jaunavas ir arī radošas un jūtīgas.

Intereses, darbs, karjera

Jaunavas zīmē dzimušajiem raksturīgas intelektuālas spējas, viņi ir labi izpildītāji, administratori un organizatori. Viņiem labi padodas intelektuāli darbi—filozofija, filoloģija, pedagoģija, arī lietišķā māksla un amatniecība.

Ja Jaunava ir pārliecināta par savām spējām, tad tā ir veiksmīgākā un radošākā no visām zīmēm.

Jaunavas ir gudri un zinoši, parasti labi sava amata meistari. Dzīves mērķus sasniedz pakāpeniski—soli pa solim.

Jaunavas ļoti mīl darbu, ir godīgas un pašaizliedzīgas.

Ģimene, attiecības

Jaunavas pārsvarā atrodas sava garastāvokļa iespaidā, tāpēc arī mīlestības jomā un ģimenē iespējami bieži uztraukumi un ciešanas.

Jaunava

Jaunava

Tavs veiksmes ceļš